Poradnik kupującego Beneteau First 31.7
Beneteau First 31.7 to zaprojektowany przez Finota jacht turystyczno-regatowy o wysokich osiągach, budowany od końca lat 90. do połowy lat 2000. Jego protoplastą był wcześniejszy model First 310, z którego wywodzi się głębszy bulbkil i wyższy maszt. Na rynku wtórnym przyciąga zarówno żeglarzy klubowych, jak i osób uprawiających turystykę przybrzeżną. Zrozumienie opcji układu wnętrza, typowego wyposażenia oraz znanych słabych punktów konstrukcyjnych pomoże w podjęciu decyzji o zakupie.
Układy wnętrza na rynku wtórnym
Układy trzykabionowe są częstsze na rynku wtórnym, ale dostępne są obie wersje; często spotyka się egzemplarze pocharterowe. Standardowy układ łączy dziobową koję V dla armatora z drugą prywatną kabiną rufową i pojedynczą toaletą, podczas gdy kanapy w salonie i stół z opuszczanymi skrzydłami pozwalają na spanie do sześciu osób. Szeroki, krótki, samoodpływowy kokpit z tekowymi siedzeniami i małą, zintegrowaną platformą kąpielową na pawęży pełni funkcję centrum towarzyskiego, a ogromna bakista (lazaret) pod prawą ławką jachtową mieści mnóstwo sprzętu.
Wyposażenie i typowe ulepszenia
Standardowa elektronika obejmuje ploter map, autopilota oraz sprzęt do spinakera, co odzwierciedla regatowe dziedzictwo jachtu. Często spotykane udogodnienia to ciepła woda, ogrzewanie kabiny oraz spinaker asymetryczny ułatwiający żeglugę baksztagiem. Mniej powszechne dodatki ze strony właścicieli obejmują bimini i tratwę ratunkową, a także gennaker, pokład tekowy, radar, AIS oraz uproszczone systemy prowadzenia lin przy takielunku do pływania w małej załodze. Dla kupującego kluczowe grupy to: nawigacja (ploter map i autopilot jako podstawa, radar lub AIS jako późniejsze ulepszenia), obsługa żagli (spinaker lub asymetryczny jako standardowy zestaw regatowy, gennaker lub takielunek do pływania w małej załodze jako opcje indywidualne) oraz komfort (ogrzewanie i ciepła woda wymagają weryfikacji, pokład tekowy to estetyczny atut). Typowy jest silnik stacjonarny Diesel Yanmar o mocy 21 KM, choć niektóre wczesne egzemplarze mają silniki Volvo.
Co sprawdzić
Pokład ma przekładkę z rdzeniem z balsy, więc wszelkie ślady zawilgocenia wokół przejść pokładowych lub dużego luku dziobowego wymagają dokładnego badania pod kątem stanu rdzenia balsowego. Kadłub to jednowarstwowa skorupa na integralnej kratownicy z laminatu poliestrowo-szklanego (GRP), a głęboki kil w kształcie litery L z odchylonym ku rufie bulbem należy sprawdzić pod kątem uszkodzeń po wejściu na mieliznę ze względu na jego dużą głębokość. Zamontowane na pawęży sztagi ruchome oraz pełnoprzestrzenny wózek szotów grota są funkcjonalne, ale oznaczają wiele przejść przez pokład w rejonie mostka. Podczas inspekcji skup się na suchości rdzenia i integralności kilu. (1)
Dostępność i co kupujący powinien wiedzieć
Jachty te regularnie pojawiają się w Wielkiej Brytanii, Francji, Australii, Włoszech, Grecji i Hiszpanii. Dla potencjalnego nabywcy krótka lista kontrolna wygląda następująco: zweryfikuj, czy układ z trzema kabinami lub standardowy dwukabinowy odpowiada Twoim potrzebom, sprawdź, czy silnikiem jest Yanmar, czy też wcześniejszy Volvo, przetestuj pokład z balsy pod kątem miękkości i upewnij się, że spinaker lub asymetryczny grot są obecne, jeśli liczą się dla Ciebie regaty. Zadbany, suchy egzemplarz z typowym zestawem nawigacyjnym to gotowy do żeglugi klubowy jacht regatowy.
Trendy cen i wolumenu
Mediana ceny ofertowej i miesięczna liczba ogłoszeń dla Beneteau First 31.7. Linia pokazuje medianę ceny ofertowej w każdym miesiącu; słupki to surowa liczba ogłoszeń miesięcznie.
Rozbicie miesięczne · 14 wierszy
| Miesiąc | Ogłoszenia | Mediana ceny ofertowej | Δ względem poprzedniego mies. |
|---|---|---|---|
| mar 25 | 2 | 194 620 zł | — |
| maj 25 | 1 | 208 204 zł | +7.0% |
| wrz 25 | 11 | 206 946 zł | -0.6% |
| paź 25 | 2 | 195 292 zł | -5.6% |
| lis 25 | 1 | 242 172 zł | +24.0% |
| sty 26 | 10 | 201 756 zł | -16.7% |
| mar 26 | 3 | 225 155 zł | +11.6% |
| kwi 26 | 13 | 206 946 zł | -8.1% |
| maj 26 | 9 | 193 739 zł | -6.4% |
| cze 26 | 6 | 191 466 zł | -1.2% |
| lip 26 | 5 | 264 190 zł | +38.0% |
| sie 26 | 7 | 197 694 zł | -25.2% |
| wrz 26 | 8 | 166 774 zł | -15.6% |
| paź 26 | 1 | 242 172 zł | +45.2% |
Gdzie są wystawione
Ogłoszenia Beneteau First 31.7 — kraje: 10. Prowadzi Wielka Brytania z 22 ogłoszeniami (36.1%), dalej Francja i Australia.
Podział: Kraj
61 ogłoszeń · kraje: 10| Kraj | Mediana ceny ofertowej | Ogłoszenia · 12 mies. | Aktywne · 90 d | Udział |
|---|---|---|---|---|
| Wielka Brytania | 182 264 zł | 22 | 9 | 36.1% |
| Francja | 211 351 zł | 11 | 3 | 18.0% |
| Australia | 218 975 zł | 8 | 1 | 13.1% |
| Hiszpania | 218 217 zł | 4 | 1 | 6.6% |
| Portugalia | 264 188 zł | 4 | 1 | 6.6% |
| Belgia | 217 955 zł | 3 | 0 | 4.9% |
| Holandia | 198 141 zł | 3 | 1 | 4.9% |
| Grecja | 206 948 zł | 2 | 0 | 3.3% |
| Irlandia | 162 916 zł | 2 | 0 | 3.3% |
| Włochy | 219 368 zł | 2 | 0 | 3.3% |
Porównywalne modele
Podobna długość całkowita, wyporność i epoka. Kliknij wiersz, aby przejść do strony rynku danego modelu.
Porównywane alternatywy
11 projektów · ten sam segment| Model | LOA | Mediana ceny ofertowej | Ogłoszenia · 12 mies. | Aktywne · 90 d |
|---|---|---|---|---|
| Beneteau First 36.7 | 35.76' | $ 72 500 | 84 | 11 |
| Beneteau First 40.7 | 39.25' | $ 89 264 | 70 | 23 |
| Franchi First 31.7Jesteś tutaj | — | $ 50 394 | 65 | 18 |
| Beneteau First 35 | 35.17' | $ 53 466 | 46 | 7 |
| Beneteau First 30 (Mauric) | 29.36' | $ 83 989 | 43 | 19 |
| diseño Finot First 310 | 31' | $ 29 950 | 40 | 10 |
| Beneteau First 33.7 | 32.74' | $ 43 741 | 34 | 3 |
| BENETEAU First 29 | 29.67' | $ 19 318 | 24 | 7 |
| Beneteau First 27.7 | 29.04' | $ 33 568 | 18 | 4 |
| Beneteau First 10 R | 32.75' | $ 79 000 | 14 | 7 |
| Beneteau First 35.7 | 34.58' | $ 55 234 | 10 | 4 |